icon
Readix
Hiç suçlu hissetmeden başkalarının mesajlarını karıştırmak istediniz mi? Cevabınız "evet" ise Readix tam size göre!
imagereferans
icon
Astroscope
Astroscope ile astrolojiye dair her şey sizinle ! Burç yorumları,sihirli yaşlandırma,aşk uyumu,tarot falı,el falı,göz falı,özel yorumlar ve daha bir çok seçenek Astroscope ile sizlerle.
imagereferans
icon
RecorderX
RecorderX iş ya da özel yaşantınızda önemli görüşmelerinizi görüşme sırasında kaydetmenize ve daha sonra dinleyebilmenize olanak sağlar.
imagereferans
icon
WinWin
Fotoğrafla ve göreve katıl, eğlenerek ödül kazan! Görev seni çağırıyor! Her gün yenileri eklenen birçok görev içinden sana en uygun olanları seç ve fotoğraf çekerek kazanmaya başla.
imagereferans
icon
Matcher
Matcher ile yeni kişilerle tanış, eşleş ve mesajlaş! "Yakınımdakiler" özelliğiyle sana en yakın Matcher kullanıcılarını gör, onlara mesaj veya hediye göndererek ilgilerini çek. "Eşleşme" özelliğiyle senin beğendiğin kişiler de seni beğenirse anında eşleş! Hemen mesajlaşmaya başla.
imagereferans
icon
Wallpy
Wallpy ile binlerce duvar kağıdına erişebilirsiniz! Zevkinize uygun zengin içeriğiyle Wallpy size devamlı güncel içerikler sunmayı hedeflemekte. Wallpy ile canlı duvar kağıtlarının yanı sıra özel olarak hazırlanmış ve popüler içeriklere de ulaşabilirsiniz.
imagereferans
icon
Scano
Scano telefonunuzu tarayıcıya dönüştüren oldukça etkili, kullanımı kolay ve anlaşılır arayüze sahip bir tarayıcı uygulamasıdır.
imagereferans
icon
T-Zone
T-Zone Canlı Çeviri ile artık her dili anlayabileceksiniz! T-Zone size 100+ üzerinde dil desteği sunuyor. İster yazarak, ister konuşarak dilediğiniz gibi çeviri yapabilirsiniz.
imagereferans